«Океану Ельзи» у Львові зібрав 35-тисячний стадіон (ВІДЕО)

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

В суботу, 31 травня, у Львові гурт «Океан Ельзи» розпочав свій ювілейний тур. Дощ, який без упину лив увесь день, не злякав фанів: всі трибуни «Арени Львів» були заповнені (стадіон має 34 915 місць, плюс фан-зона, яку облаштували під сценою).

Концерт мав розпочатися о 20 год., але музиканти чекали поки всі фани заповнять трибуни, тому дійство почалося десь через годину-півтори.

Шанувальники екіпіровувались дощовиками, озброювались парасолями і йшли на концерт. Дощ не зумів підмочити їхнього настрою: фани стрибали, витанцьовували, співали та шаленіли в музичному екстазі.

Перед початком виступу Святослав Вакарчук сказав: «Не хочеться багато говорити, пісні все скажуть за нас. Дякую, Львове! Дякую, Україно!». Музикант вкотре наголосив, що в цей час їхні концерти «не свято, а привід для об’єднання всіх українців». Нагадаємо, що після Львова «Океан Ельзи» має виступити у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові і Одесі.

«Океанівці» запалили своєю музикою всю «Арену Львів». Серед пісень, які виконували, були композиції як із останнього альбому, так і старіші. Зокрема, «Вставай», «Вище неба», «Кішка», «Відчуваю», «Стріляй», «Модель», «Не питай», «Стіна».

Фронтмен гурту зауважив, що для цього концерту обирати пісні було надзвичайно важко, адже нема нового альбому, відтак, доводилось з-посеред усього вибирати якісь ключові композиції.

Серед сюрпризів, які Святослав Вакарчук обіцяв своїм шанувальника, була композиція «Незалежність», яку він виконав разом із афроамериканцем Леонардо Ободеяке із вокального шоу «Голос країни».

Пісню «На лінії вогню» «океанівський» фронтмен присвятив нинішнім подіям в Україні.

Усіх загиблих  вшанували хвилиною мовчання. Під час виконання цієї композиції  «Арена Львів» на кілька хвилин стала небом на землі й загорілася тисячами вогнів від підсвічувань мобільних телефонів. «Просто дух захоплює, не уявляєте, яка ви сила», – звернувся Святослав Вакарчук до шанувальників.

Також фронтмен гурту зауважив, що найкращим привітанням із днем народження «Океану Ельзи» є те, коли всі фанати хором співають тексти їхніх пісень. «Дякую, Львове! «Океан Ельзи» був ваш, є і буде», – щоразу повторював Святослав Вакарчук.

Джерело:

Related Post