Під час міської толоки у Винниках зібрали майже 11 тон сміття!

В суботу, 5 квітня, у Винниках відбулася загальноміська толока ініційована представниками територіальної громади міста. Акцію підтримала компанія «САТ-Львів», яка надала активістам рукавиці, поліетиленові мішки та допомогла зібрати і утилізувати сміття. Участь у ній взяли понад 150 активних винниківчан. Прибирання населеного пункту проводилося з десятої ранку до післяобіду в семи основних частинах міста, починаючи від мікрорайону Кільцева і завершуючи районом біля вулиць Ломоносова та Забава.

Загалом під час толоки було зібрано 852 стодвадцятилітрових мішки для сміття. Після акції у Винниках стало на 11 тонн сміття менше, зокрема, було прибрано міську діброву, під’їзд до лісу поблизу «цегольні», русло річки Марунька біля моста на Загородді, а також ліквідовано декілька стихійних сміттєзвалищ.

Територіальна громада Винник сподівається на високу екологічну свідомість та культуру винниківчан, які відтепер дбатимуть про чистоту та благоустрій міста, запобігатимуть виникненню стихійних сміттєзвалищ та пропагуватимуть активну громадську позицію у вирішенні «сміттєвих» питань нашого спільного міського простору.

Майдан став зразком того, яким чином народ бере відповідальність за життя своєї країни. Ми повинні стати прикладом того, яким чином мешканці міста беруть відповідальність за його благоустрій. Територіальні громади — це інструмент, ефективність якого підтверджена досвідом найрозвинутіших країн світу. Скористаймося ним, живімо свідомо та відповідально!

Юра Шивала

Більше фото з міської толоки можна переглянути у фотогалереї сайту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *