«Святослав» — лауреат міжнародного фестивалю «Різдвяні канікули — 2014» (ФОТО)

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

20 грудня у м. Львові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули». 10 січня відбувся гала-концерт та нагородження лауреатів фестивалю-конкурсу. Народний ансамбль танцю «Святослав», який представляв на фестивалі м.Винники, став лауреатом I премії у номінації народний танець.

Учасниками фестивалю — конкурсу були творчі колективи з Білорусі, колектив Республіканського центру дітей і молоді «Артіко» (Молдова), а також колективи литовської та вірменської недільних шкіл Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, колектив з Польщі, Україну представили колективи Львьвова, Полтави, Луганська, Кіровограда, Дрогобича, Червонограда, Золочіва, Рава Руської, Броди та ін..

Фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули» є культурно-мистецькою акцією залучення дітей та молоді України до змістовного дозвілля, покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, вивченню та розумінню кращих зразків традиційного народного та сучасного українського мистецтва, виявленню та заохоченню нових талантів та обдарувань.

Вітаємо учасників Народного ансамблю танцю «Святослав»! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Фоторепортаж з фестивалю можна переглянути на сайті КЦ «Дозвілля»

Фото:

Related Post