Петро Димінський з літа 2014 може припинити фінансувати «Карпати»

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Почесний президент ФК «Карпати» та головний його інвестор Петро Димінський з червня наступного року може припинити фінансування клубу.

Про це почесний президент заявив вчора ввечері під час брифінгу в прямому ефірі на телеканалі ZIK в рамках щотижневої програми «ПроКарпати».

За словами Петра Димінського, цілком ймовірно, що по завершенні футбольного сезону 2013/2014 років він припинить фінансувати ФК «Карпати». Це станеться у випадку, якщо нічого не зміниться в найближчі півроку і даний проект й надалі не матиме інвестиційної привабливості, як це триває вже не один рік.

Зазначимо, що за трохи більше, ніж десять років Петро Димінський вклав у ФК «Карпати» понад 150 000 000 доларів.

Почесний президент найпопулярнішого футбольного клубу на теренах Західної України розповів, що зараз він кожен рік вкладає в клуб 5–6 мільйонів доларів, але вони йому не повертаються, тому фактично це є дотаційне фінансування.

При цьому, як зауважив Петро Димінський, він не має найменшої підтримки з боку місцевої влади. Хоча ще за часів, коли мером Львова був Василь Куйбіда, то було досягнуто домовленостей, що ФК «Карпати» стане ЗАТ, одним з засновників якого буде і Міська Рада Львова, а клубу було обіцяно передати два готелі і два стадіони та 17 гектарів землі навколо стадіону «Україна». Однак дуже швидко, щойно мером Львова став Любомир Буняк, це рішення було успішно «похоронене».

Станом на сьогодні єдиним внеском міської влади у ФК «Карпати» є рішення 2007 року, згідно з яким клубу передано на десять років в оренду стадіон «Україна» з символічною платою 1 гривня на рік.

Джерело:

Фото:

Related Post