У Винниках зустрічали Святого Миколая (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У четвер,19 грудня, в Культурному центрі «Дозвілля» відбулось свято «Зустріч зі Святим Миколаєм», організоване Народний ансамблем танцю «Святослав».

Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Незмінними ведучими свята були – Заслужені артисти України – Аеліта та Левко Дурко. Старше покоління поринуло у світ свого дитинства та спогадів, адже молодь та діти показали театралізоване дійство — мистецтво танцю, пісні та акторської майстерності.

Глядачі, які повністю заповнили зал, змогли досхочу насолодитися танцювальним розмаїттям, побачивши танцювальні композиції « Поросятко», «Ква-ква», «На полонині», « Котики»,» Чап — чалап ,«Веселі черевички», «Гуляння на подвір’ї», «Їхали козаки», «Українська юшка», «Грицю,Грицю, до роботи», «Гуцульський святковий та ін.

На сцені усі групи колективу почувалися впевнено: від молоді, якій неодноразово кричали «Браво!», до наймолодших – дошкільнят, котрі отримали чимало оплесків за виконання композиції «Черепаха Аха» .

Крім танцювальних номерів, звучали й колядки у виконанні Дарини Артищук, Яни Ручинської та Софії Брилінської. (Керівник Ірина Самбур).

Усі дітки уважно слухали настанови Святого Миколая, зустрічі з яким чекали цілий рік.

Привітав зі святом «Святого Миколая» усіх присутніх — засновник та почесний президент Народного ансамблю танцю «Святослав» Григорій Козловський, який побажав міцного здоров’я , злагоди, тепла та затишку у кожній домівці. Веселих свят та щасливого Нового року!

Учасники Народного ансамблю танцю «Святослав , а також усі присутні від малого до великого отримали подарунки від Святого Миколая надані Григорієм Козловським.

Свято вдалося!

Тетяна Патер, художній керівник та головний балетмейстер Народного ансамблю танцю «Святослав»

Фото:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *