Працівники Податкової передали подарунки від Святого Миколая вихованцям дитячого будинку

Напередодні Дня Святого Миколая, представники ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області відвідали дитячий дошкільний будинок N1 на вул. Таджицькій у Львові. У подарунок до свята діти отримали канцтовари солодощі, фрукти, іграшки.

«У цьому закладі нас завжди чекають, а тим паче напередодні Нового року та Різдвяних свят, – розповідає заступник начальника інспекції Мар’яна Дорошенко, — адже діти-сироти, та діти, які залишилися без батьківського піклування, у родинні свята потребують особливої уваги та чуйності з боку дорослих. Ми отримуємо багато позитивних емоцій від спілкування з дітьми. Адже стільки радості та щирості в їхніх очах! Сьогодні вони розповідали, як чекають Миколая, декламували вірші, співали пісень».

«Ми турбуємось про кожного із 52 вихованців дитячого будинку, – наголошує директор інтернату Марія Чернік, — всі ми як одна велика родина. Кожна дитина очікує напередодні нового року чуда. Сердечно вдячні всім людям, які знаходять час та можливість відвідати сиріт, поспілкуватися з ними, надати благодійну допомогу. Ми дуже вдячні також Тарасу Йосиповичу Заваді – начальнику Личаківської податкової, зате що він завжди пам’ятає про нас і допомагає нашим діткам. Дякуємо за радість та святковий настрій».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *