Європа знає, як приборкати тиск Росії на Україну

Комітет з питань закордонних справ Європейського парламенту підтримав проект запиту в Єврокомісію про заходи у відповідь на тиск Російської Федерації на країни Східного партнерства.

Як відповідні кроки комітет рекомендує забезпечити повну відповідність європейським законам діяльності на території ЄС усіх російських компаній, насамперед енергетичних.

У разі введення Росією обмежень щодо товарів з країн-членів ВП Європарламенту рекомендують вжити аналогічних заходів щодо російських товарів.

Також ЄП радять вивчити можливість введення «дзеркальних» візових обмежень щодо працевлаштування громадян Росії в країнах ЄС.

На думку депутатів, Єврокомісія має розглянути можливість надання країнам Східного партнерства фінансової допомоги, в односторонньому порядку відкрити доступ для товарів з цих країн на ринок ЄС, а також лібералізувати візовий режим.

Вчора прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв не виключив застосування захисних заходів до товарів походженням з України після підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Джерело: Gazeta.ua

  

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *