Янукович запевнив, що питання Тимошенко вирішиться до 21 жовтня

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Президент Віктор Янукович запевняє, що позиція по питанню Юлії Тимошенко буде відома ближче до 21 жовтня.

Про це він заявив на зустрічі з главами держав «Групи друзів України», яка була присвячена підписанню Угоди про асоціацію з ЄС, повідомляє прес-служба президента.

Він підкреслив, що на шляху євроінтеграції України залишилося ще кілька питань, зокрема законодавство про прокуратуру і вибори, а також «питання екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко».

У цьому контексті Янукович нагадав, що зараз над питанням Тимошенко працює місія Кокса-Квасневського.

«Працює зараз місія, вона дуже важлива. Раніше складалось враження, що ми не бажаємо чогось робити. Сьогодні є спільна точка зору по багатьох питаннях. Якою вона буде – буде відомо тоді, коли будуть підводитися підсумки цієї місії, вже ближче до засідання Ради міністрів закордонних справ, яке відбудеться 21 жовтня», – сказав президент.

У зустрічі брали участь президент Польщі Броніслав Коморовський, президент Словацької Республіки Іван Гашпарович, президент Естонської Республіки Тоомас Хендрік Ільвес, президент Латвійської Республіки Андріс Берзіньш, президент Болгарії Росен Плевнелієв, президент Хорватії Іво Йосипович, президентом Словенії Борут Пахор.

Нагадаємо, що Україна планує підписати угоду про асоціацію з ЄС і зону вільної торгівлі в листопаді 2013 року. 18 серпня Кабінет Міністрів України схвалив проект угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Додамо, що 20 вересня на відкритті саміту «Ялтинська європейська стратегія» у Ялті президент Віктор Янукович сказав, що для вирішення питання стосовно звільнення Тимошенко ще є час. Наступного дня, 21 вересня, голова Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Ельмар Брок у Ялті заявив, що Європейський Союз очікуватиме на вирішення справи Тимошенко до 15 жовтня.

Комісар ЄС з питань розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле під час спілкування з представниками ЗМІ наголосив, що «питання Тимошенко» залишається важливим для Європи, але не є вирішальним для підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Джерело: http://zaxid.net/
  

 

Related Post