Поки українці чекають бабине літо, в країну вже увірвалася зима (ВІДЕО)

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Дощі в деяких регіонах України вже поступилися місцем снігу. І, судячи з усього, біле покривало незабаром може вистелити всю територію країни.

За прогнозами американських синоптиків, поховані під снігом міста минулого березня здадуться справжньою дрібницею в порівнянні з тим, що чекає на Європу цієї зими, повідомляє інформаційно-аналітичний портал Inpress.ua.

Поки американці прогнозують, українські Карпати — вже в снігу. На Говерлі його покрив досягає півметра. При цьому холодну погоду синоптики прогнозують не тільки в горах. За прогнозами Гідрометцентру, найближчими днями можливі заморозки і в північних областях, пише Експрес.

За словами американських синоптиків, прийдешня зима буде найхолоднішою за останні 100 років. Європу накриє т.зв. «Блокуючий» циклон, який принесе крижані арктичні повітряні маси. Разом із низькою сонячною активністю і рідкісною появою світила в небі, це стане підгрунтям для рекордно низьких температур і аномальних погодних явищ. Якщо вірити статистиці, подібна зима спостерігалася в 50-х роках XIX століття.

З даними американських експертів згоден і колега з Німеччини Домінік Юнг. Він зазначив, що у самого пішов мороз по шкірі, коли він розшифрував комп’ютерну модель погоди на майбутній сезон. Більше того, холоди затягнуться, і перші ознаки тепла варто очікувати не раніше другої декади квітня.

Відзначимо, що нинішня осінь в Україні також стала аномальною: таких низьких температур на початку осені не було ще з 1901 року, кількість опадів у 4 рази перевищила норму на 1 місяць.

При цьому в найближчі дні на всій території України очікуються дощі та подальше зниження температури.


  

 

Related Post