У санаторній школі-інтернат перший дзвоник розпочав Митрополит

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Митрополит Львівський благословив учнів та педагогічний колектив Винниківської санаторної школи-інтернату на успішний початок навчального року.

2 вересня 2013 року, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, здійснив візит до Винниківської санаторної школи-інтернату з нагоди нового навчального року. На початку урочистості, о 10:00 год., відбулася спільна молитва, після якої Митрополит благословив учнів, батьків і вчителів школи-інтернату свяченою водою та звернувся до усіх присутніх із вітальним словом.

«Церква ніколи не стоїть осторонь виховання дітей й добрих впливів на них, навпаки, зацікавлена, щоб з дітей виростали добрі люди, гідні християни. Тому й молиться за них та старається від немовляток через тайну Хрещення тримати з ними зв’язок, щоб виховувати їх”, – зазначив Архиєрей.

Відтак у каплиці Святого Миколая Чудотворця, де кожного вівторка капелани місії «Центру опіки сиріт” Львівської архиєпархії служать богослуження та провадять духовні бесіди з учнями, Митрополита вітали о. Роман Прокопець, Голова ЦОСу, та волонтери руху «Руки Допомоги”, що при місії. На згадку про пастирський візит Високопреосвященний владика отримав почесну футболку волонтера Центру.

Джерело: orphancenter.org.ua

Related Post