Податкова повертає кошти…

Оплачуєте навчання дитини в університеті? Можете претендувати на так звану податкову знижку. Податкова поверне вам частину грошей. Однак лише в тому разі, якщо вартість освіти не більше ніж 15 тисяч гривень.

Податкова Личаківського району повідомляє, щоб повернути кошти за минулий рік, треба подати декларацію до інспекції до кінця 2013 року. А ще підготувати довідку про зарплату з основного місця роботи, копії договору з вишем та квитанції за оплату навчання, ідентифікаційні коди та паспорти батьків і дитини. Суми до повернення залежать від рівня зарплати і витрат на освіту й можуть сягати навіть тисячі гривень.

ДПІ у Личаківському районі м.Львова Львівської області ДПС повідомляє про запровадження нового сервісу для іноземних інвесторів: надання правової оцінки інвестпроектів на наявність податкових ризиків.

Скористатись «Сервісом щодо аналізу моделей господарських операцій підприємств з іноземними інвестиціями» зможе будь-яке підприємство з іноземними інвестиціями, незалежно від країни походження капіталу.

Сервіс забезпечить інформаційну підтримку іноземним інвесторам щодо відповідності інвестиційного проекту чи господарської операції законодавству України та механізму її оподаткування, податкових ризиків, наявності невідповідностей в правовому статусі контрагентів (визнання недійсними установчих документів, реєстрація підприємства на загублені або викрадені документи тощо), перебування контрагента в процедурах банкрутства, припинення, залучення в схемах мінімізації податкових зобов’язань.

Таким чином податкова допомагатиме бізнесу уникати ризикових ситуацій через невірне тлумачення національного законодавства іноземними підприємцями.

Така інформаційна підтримка, за словами податківців, допоможе іноземним інвесторам ефективно будувати бізнес-плани та отримувати прибутки, а це, у свою чергу, стимулюватиме інвестиційний клімат та зростання української економіки.

ДПІ у Личаківському районі м.Львова Львівської області ДПС нагадує:
з 1 квітня 2013 року діють нові форми та порядок заповнення і подання податкової звітності з ПДВ.

Наказом Міністерства фі¬нансів України від 17.12.12 № 1342 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 25 листопада 2011 року № 1492» затверджено нові форми та порядок заповнення і подання податкової звітності з ПДВ.

Передбачено скорочення кількості податкової звітності шля¬хом переходу від чотирьох існуючих на сьогодні форм податкових декларацій з ПДВ до однієї.
В податковій декларації з податку на додану вартість проставляється відмітка «загальна».

Переробні та сільськогосподарські підприємства які зареєстровані як суб’єкти спеціального режиму оподаткування, крім декларації з відміткою «загальна» для розрахунків з державним бюджетом подають ще й декларацію з ПДВ з відміткою про спеціальний режим оподаткування для відображення відповідного виду діяльності платника.

Нова форма декларації з податку на до¬дану вартість подається починаючи з 1 квіт¬ня 2013 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *