Грузинський режисер зніме у Голлівуді фільм про вбивцю Бандери

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Грузинський кінорежисер Заза Буадзе готується до зйомок фільму про агента КДБ Богдана Сташинського, вбивці ідеолога українського націоналізму Степана Бандери.

На головні ролі в картині «Любов вбивці» Буадзе планує запросити відомих голлівудських акторів — Сема Райлі («На дорозі», «Контроль») та Кірстен Данст, розповів режисер в інтерв’ю ZN.UA.

За словами Буадзе, Райлі сподобався сценарій. «Якщо він дасть остаточну згоду, то можливість запросити Кірстен Данст істотно зростає, бо вони добре одне одного знають, оскільки разом зіграли у згаданій картині «На дорозі». Тож тепер багато що залежить саме від того, чи братиме участь у фільмі Сем Райлі», — зазначив він.

Також Буадзе звернув увагу на те, що фільм, хоч у ньому і йдеться про вбивство Степана Бандери, зовсім не політичний. «Убивство Бандери — це всього лише один з епізодів. У сценарії йому відведено не більше сторінки. Там є й убивство Льва Ребета, якому також віддано одну сторінку. Це фільм насамперед про історію кохання Інге Поль і Богдана Сташинського, від рук якого загинули Бандера і Ребет», — наголосив він.

Кінорежисер також повідомив, що фільмом зацікавилася знаменита американська студія Stone Village Pictures, яка буде брати участь за умови, якщо в ньому з’явиться Кірстен Данст. Не виключено, що підключиться і німецька студія Bavaria Film.

Джерело:

Related Post