«Рух» переміг ФК «Миколаїв» і вийшов на третє місце (ФОТО)

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

У передостанньому турі Прем’єр-ліги Львівщини по футболу винниківький «Рух» приймав сусіда по турнірній таблиці ФК «Миколаїв». До особистої зустрічі в обох команд було по 13 очок і вони ділили 4-5 місце.

Перший тайм зустрічі пройшов у рівній боротьбі і майже без гострих моментів біля воріт обох команд. Лише одного разу, на 22 хвилині, після добре розіграної комбінації, винниківчани були близькі до того, щоб відкрити рахунок. Захисник гостей зрізав м’яч у власні ворота, але по самому центру, де знаходився воротар. На перерву команди пішли без голів.

Початок другого тайму нічим не відрізнявся від першої половини матчу. Далі точилася силова боротьба зі сторони обох команд. Але десь після 15 хвилини другого тайму, почалась вимальовуватись ігрова перевага господарів. Було видно, що винниківчани краще готові функціонально, гості трохи «підсіли». Треба відзначити, що гостроти в атаці рухівцям додав, вийшовший на заміну, Роман Манорик.

Ігрова перевага «Руху» незабаром втілилася у забитий м’яч. На 66 хвилині матчу, під час чергової атаки господарів, гравець миколаївців зіграв рукою у карному майданчику. Пенальті! До точки підійшов Володимир Романів і бездоганно положив м’яч у лівий від воротаря кут воріт — 1:0!

Після забитого м’яча ігрова ініціатива повністю перейшла до «Руху». Гра в основному проходила на половині поля миколаївців. І на 79 хвилині матчу після чергової комбінації Юрій Гусаківський головою замкнув навісну предачу партнерів — 2:0.

Третя поспіль перемога винниківчан дозволила їм із 16 очками обійти миколаївців та золочівський «Сокіл», який програв у Куликові, і вийти на чисте 3 місце у турнірній таблиці.

Винниківчани виступали у такому складі:Шевчук, Бойко, Гусаківський, Шуга, Дмитрух, Грешта, Романів, Макар, Костик, Яценків, Баглай. На заміну виходили: Бандрівський, Манорик, Назаркевич, Шпирка, Шептицький, Шкраба, Лук‘янов.

Юнаки, виграючи по ходу матчу з рахунком 2:0, віддали ініціативу супернику і наприкінці зустрічі пропустити 2 м’ячі — нічия 2:2.

Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

В середу, 30 травня, «Рух» зіграє останній матч першого кола в Моршині з місцевою «Скалою».

Богдан Йона, фото: Андрій Жук