В Одесі Конгрес російських громад виступив проти вивішування червоних прапорів — Україна

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Конгрес російських громад Одеси виступив проти вивішування червоних прапорів. В заяві конгресу наголошується: «Ми обурені рішенням Верховної Ради про вивішуванні червоних радянських прапорів на адміністративних будівлях».

Російські громади заявили, що замість вшанування пам’яті про людей, які загинули в найстрашнішій війні в історії людства, громадськості нав’язують антилюдську ідеологію, загорнуту в прапор Перемоги, — пише ukranews.com.
«Прийнятим рішенням депутати Верховної Ради опоганюють пам’ять мільйонів і мільйонів людей, закатованих комуністами до, під час і після Другої світової війни, — наголошується в заяві. — Причому все це робиться всупереч рішенню Парламентської асамблеї ОБСЄ, яка прийняла резолюцію, що прирівнює комунізм до нацизму і закликає до міжнародного засудження тоталітарних режимів».

Конгрес розцінює зазначене рішення Ради як спробу реабілітувати комуністичну ідеологію, яка принесла російському, українському, білоруському та іншим народам небачені в історії терор, репресії, насильство, грабунки, знищення християнських церков.

«За ідеєю про вивішування «прапорів перемоги» ховаються такі лицемірні і одіозні фігури, як нардеп Колесніченко, комуніст Царьков,»родинец» Марков, які ні етнічно, ні духовно не мають нічого спільного з російським чи українським народами», — сказано в заяві.

Також у зверненні висловлюється жаль з приводу продовження нинішньою владою України та Росії комуністичного режиму і підкреслюється, що Друга світова війна — велика трагедія всіх народів Європи.

У заяві міститься заклик до всіх громадян України піти до храмів і молитися за упокій душ загиблих людей, незалежно від національності.

Винники Plus  за матеріалами: ukranews.com, фото: kolo.poltava.ua

 Новини в Україні
 Оголошення:

Related Post