У Винниках буде футбольна команда Другої ліги? — Винники

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Маркевич та Кобрин створять спільну команду для виступу у Другій лізі

Як повідомляє газета «Високий замок», Львівський «Сокіл» відгукнувся на пропозицію про співпрацю від відомого фахівця Мирона Маркевича і його футбольної школи, що у Винниках. Тепер ці два колективи спільно виступатимуть у наступній першості ДЮФЛ України, яка стартує у вересні нинішнього року.

Вже навесні планується створити спільну команду для участі у першості Львівської області, а згодом – й у другій професійній лізі України.

2003 році «Сокіл” був змушений призупинити своє членство у Професіональній футбольній лізі України, тож тепер має право відновити своє членство у другому ешелоні вітчизняного футболу.

У 1992-1994 роках Богдан Кобрин та Мирон Маркевич успішно працювали в ФК «Карпати”. Саме за президентства пана Кобрина, команда, головним тренером якої був Мирон Маркевич, вперше в незалежній Україні дійшла до фіналу національного Кубка, виступала у європейському Кубку володарів кубків. А перемога над ірландським «Шелбурном” і досі залишається єдиною, здобутою «Карпатами” у єврокубках.

Винники Plus  за матеріалами: wz.lviv.ua, фото: karpatnews.in.ua

 Новини Винник
Оголошення:

Related Post