«Рух» Винники. Сезон завершено, підбиваємо підсумки.

"Рух" - "Металіст"
«Рух» — «Металіст»

Завершили свій сезон у прем’єр-лізі чемпіонату Львівщини футболісти винниківського „Руху». Підбити його підсумки редакція «Винниківського вісника» попросила начальника команди Юрія Гданського.

— Чи важким видався для колективу виступ у прем’єр-лізі?

— Звичайно. Адже в нас — молодий колектив, багато гравців уперше спробували себе в дорослому футболі, та ще й відразу в прем’єр-лізі. Цим можу пояснити невдалий старт „Руху» й багато поразок у першому колі. Та розпочинаючи з другого кола, ми буквально трощили деяких своїх суперників, а серед них і визнаних лідерів аматорського футболу Львівщини. Наприклад, вдома ми розгромили команду із Золочева — 7 : 1 (у цій грі наш Роман Манорик відзначився п’ятьма голами!), у Комарно здолали суперників — 3:2 (відзначилися голами Роман Вірт — 2 і Михайло Шептицький). Узяли верх ми й над своїми суперниками в Дрогобичі — 2:1 (Олег Левицький — 2). Також із рахунком 5 : 0 ми розгромили команду з Кам’янки-Бузької. Загалом ми посіли дев’яте місце, забили суперникам 48 м’ячів, а пропустили — 49.

— Кого з гравців ви могли б відзначити?

— Приємно, що саме винниківчанин Роман Манорик став найкращим бомбардиром цьогорічної прем’єр-ліги Львівщини, забивши 18 голів. До речі, він випередив знаних голеадорів — колишніх гравців „Карпат» Василя Шведа (17 голів) і Олега Тараса (15 голів). Окрім Романа Манорика, сім м’ячів на рахунку Романа Вірта, шість провів Михайло Шептицький, п’ять — Ігор Яценків. На високому рівні відіграли сезон півзахисники Роман Вірт і Михайло Шептицький, нападник Ігор Яценків, захисник Роман Шпирка. Гадаю, що завершити сезон на вищій сходинці турнірної таблиці нам завадив виступ „Руху» на міжнародному турнірі в Барселоні (Іспанія). Футболісти таки виснажилися, адже мандрівка на Піренеї та багато матчів там не минули безслідно для організму наших хлопців. На завершення сезону не залишилося достатньо сил.

— Яким був склад нашої команди цьогоріч?

— Турнірний марафон чемпіонату здолали: Руслан Шульган, Маркіян Шкраба, Володимир Іванина, Роман Назаркевич, Роман Шпирка, Олег Козидра, Михайло Шептицький, Олег Петрик, Іван Павлишин, Роман Вірт, Володимир Макар, Ігор Яценків, Володимир Пиріг, Ігор Козидра, Віталій Дмитрух, Олег Левицький і Тарас Гвоздик, тренер Роман Гданський.

— Як вдавалося вирішувати фінансові питання колективу?

— Ми маємо спонсорів, яким і висловлюємо щиру подяку за матеріальну підтримку „Руху». Це Мирон Маркевич, Григорій Козловський і Роман Нога.

— А які плани на наступний сезон?

— Досвіду ми вже трішки набралися, мали розмову зі спонсорами. З їхніх вуст пролунала пропозиція підсилити наш склад кількома кваліфікованими гравцями, щоб увійти в трійку призерів. Для цього вони готові збільшити фінансування. Коли ці плани стануть реальністю, то ми боротимемося за нагороди.

Розмовляв Ігор Гаврилів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *