Народний депутат Ляшко опинився у центрі гей-скандалу (ВІДЕО) — Україна


В Інтернеті з’явилося відео, на якому депутат від БЮТ Олег Ляшко визнає свої сексуальні стосунки з чоловіком на ім’я Боря.

Відео, розміщене на YouTube, знято у 1993 році. На ньому — допит Ляшка слідчим прокуратури Києва.

На допиті Ляшка розпитували про стосунки з чоловіком на ім’я Боря. В одному з епізодів Ляшко визнає, що вступив з ним у статеві стосунки внаслідок умовлянь і обіцянок допомогти по службі.

Водночас сам Ляшко відмовився прокоментувати журналістам цей запис. «Я його ще не бачив, ось подивлюся, тоді коментуватиму», — сказав він.

Нагадаємо, кілька місяців тому у Верховній раді Олег Ляшко поскандалив з депутатом від Партії регіонів Вадимом Колесніченком через звинувачення у нетрадиційній сексуальній орієнтації.

Колесніченко заявив, що Ляшко не має морального права його критикувати. «Людина, яка двічі сиділа на зоні, яка має нетрадиційну сексуальну орієнтацію настільки брудна… Цій людині — не місце в парламенті», — сказав він.

Після цього Ляшко обурився і заявив: «Колесніченко розповідає, що хтось десь на зонах здобував досвіди… На себе в дзеркало подивись! Голос свій послухай, спеціаліст з орієнтацій! Зі своїм «петушиним» голосом починаєш комусь про орієнтації розповідати!»

 Увага, відео, яке ви бачите на нашому сайті взяте з відкритих безкоштовних сторінок в інтернеті. Права на використання відео в інтернеті належать користувачам, або власникам сайтів сервісів обміну, показу і трансляції відео, відповідно до користувальницької угоди. Адміністрація порталу Винники Plus не несе жодної відповідальності за їх зміст.


Винники Plus
  за матеріалами:  tsn.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *