Німеччина досліджуватиме цвинтар у Винниках, де поховані німці, які колись проживали в цьому місті (ФОТО)

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Делегація німецьких парламентарів, яка днями побувала на Львівщині, відвідала м.Винники, де колись була велика німецька колонія «Вайнберг».

Німецька делегація зустрілася з членами постійної комісії Львівської обласної ради з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму, у якій взяли участь депутат обласної ради, начальник управління міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації Лев Захарчишин та директор комунального підприємства ьвівської обласної ради «Доля» Ярослав Оніщук.

Учасники зустрічі домовилися допомагати один одному в пошуку поховань та ідентифікації вояків Вермахту та дивізії «Галичина». Окрім того, досягнуто домовленості про впорядкування цивільних цвинтарів. Як пілотний проект пропонується для впорядкування цвинтар у м. Винники.

Німців ознайомили з досвідом українсько-польської співпраці в цій сфері. Можливо, вже незабаром на Львівщині запрацюють табори для німецьких волонтерів, які займуться впорядкуванням цивільних цвинтарів.

Днями на Львівщині з офіційним візитом перебувала делегація парламентарів з Тюрингія (Німеччина). Візит був підготовлений Європейським програмовим центром Вільної держави Тюрингії на виконання угоди про співпрацю між Вільною Державою Тюрінгія та Львівською областю від 18 жовтня 2005 року. До складу німецької делегації увійшли депутатЛандтагу, керівник фракції Ландтагу Егон Примас, член парламенту Томас Унтер та члени правління організацій переселенців Ер він Теш та Норберт Шютц.

Фото: Ігор Тимець, Олег Немчинов

Винники Plus

Related Post