«Дякую усім, хто тримав за нас кулаки», — Олег Кононов — Інтерв’ю — Публікації

Publ
Главный редактор Vinnikiplus

«Ми перемогли – і це головне. Налаштовувалися на те, що господарі розпочнуть агресивно грати і використовуватимуть довгі передачі. До цього ми були готовими. Чудово, що забили швидкі голи у другому таймі – вони й вирішили долю матчу», — сказав головний тренер «Карпат» Олег Кононов після гри першого матчі другого кваліфікаційного кола Ліги Європи.

– Як ви прокоментуєте дії Петрівського і Авелара, які замінили Ощипка і Федецького?

– Неприємна ситуація з Артемом – увечері температура піднялася до 39-и, він підхопив вірус і грати не міг. А Ощипко тренувався, але ми з лікарями та масажистами порадилися і вирішили дати йому паузу, щоб гравець повністю відновитися. Його готовність на цю гру – один тайм. Тож ми не стали ризикувати. Щодо Петрівського – він часто грає на правому фланзі захисту. Ми добре знаємо його сильні і слабкі сторони. Авелар сьогодні відіграв дуже пристойно. Це був його дебют, але він виграв усі єдиноборства і в атаці допомагав. Погодьтеся, як для першої гри – це хороший показник.

– Чи не символічно, що «Карпати» почали забивати у ворота, біля яких розташувалися львівські фани?

– Підтримка у нас була дуже хороша. Дякую усім, хто тримав за нас кулаки. Це приємно.

– У першому таймі карпатівці помітно хвилювалися…

– Ми тільки починаємо сезон – у нас кілька турнірів. Звісно, певне хвилювання є, але через це треба пройти. Жодні мої висловлювання не дійдуть до гравця так, як це зробить участь в матчі. Справді, перші хвилини ми грали на емоціях. Були необов’язкові втрати м’яча. Але потім ми звикли, заспокоїлися і домінували на полі. По перерві зіграли чітко і без емоцій.

– У вас не було наміру дати Тубічу «команду» отримати другу картку, щоб він пропустив матч-відповідь, але готувався до нового раунду?

– Ні. Я про це не думав.

– Коли ви заспокоїлися?

– Коли забили перший гол. Тоді я зрозумів, що просто так хлопці не віддадуть гру. Вони дуже хотіли забити ще. Я їх навіть стримував.

– У Батісти не тримався м’яч у першому таймі…

– Це перша гра на виїзді, відчувалося певне хвилювання. Трохи не так він грав: повертався назад, в центр, а йому треба було діяти на вістрі. Потім він змінив гру і прийшов результат.

– Зараз гравці «Рейк’явіка» намотують кола на стадіоні…

– У кожного тренера своя методика. У них таке відновлення і нічого дивного тут нема. Ми так само бігали, розтягувалися. Зараз трохи змінився підхід до реабілітації.

Винники Plus за матеріалами: fckarpaty.lviv.ua

Related Post