Метою Кремля є економічна окупація України, — Олег Тягнибок — Точка зору — Публікації

Publ
Главный редактор Vinnikiplus

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що головним завданням Кремля є повернення України в сферу економічного і політичного впливу Росії.

«Я переконаний, що економічна окупація України є стратегічною лінією Кремля. Мене це не дивує, оскільки так Москва захищає свої інтереси. Головне завдання Кремля — повернути Україну в сферу свого економічного і політичного впливу», — наголосив політик.

Він також погодився з думкою експертів про те, що активне і «неприродне» зближення керівництва України та Росії також слугує збільшенню підтримки його політичної сили.

«Звичайно, суспільство потребує політичної сили, яка при владі і буде захищати права українців. Адже ніхто не буде віддавати без бою свій будинок, якщо його хочуть забрати», — підкреслив Тягнибок.

За словами Тягнибока, існує «велика загроза і небезпека», що така політика зближення України та Росії в політичній сфері може стати чинником поступової втрати економічної незалежності української держави.

«Очевидно, що Віктор Янукович брав певні зобов’язання перед Росією про надання найбільш сприятливих умов для російського бізнесу. Я не виключаю, що мова могла йти також і про цілком конкретні об’єкти української промисловості та державної власності, продаж яких фактично позбавить нашу державу економічної незалежності», — вважає Олег Тягнибок.

За словами лідера «Свободи», ключовим питанням для України залишається енергетична незалежність.

«Якщо ми не усвідомлюємо, що енергетична незалежність — це базовий чинник збереження територіальної цілісності та національного суверенітету, то ми просто втратимо державу», — підкреслив лідер «Свободи».

Раніше Олег Тягнибок заявив, що Партію регіонів інструктує Путін, використовуючи схему, за якої до влади прийшов Володимир Путін.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.uaglianec.com.ua

Related Post