Членів НКВС і КДБ, що катували людей, потрібно судити , — Наливайченко — Стаття — Публікації


Голова партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко вважає, що має бути організований суд над членами НКВС і КДБ, які катували людей. Про це він заявив під час візиту до Львова 14 жовтня.

«Ми підтримуємо позицію правозахисників і наглядової ради музею «Тюрма на Лонцького» з тим, щоб був організований суд і над тими, хто катував людей – НКВС, ГПУ і КДБ. Ці люди, які організовували злочини – страти людей без суду і слідства – мають нарешті бути покарані через український суд», — сказав Наливайченко під час брифінгу на території музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького».

Водночас він заявив, що, на його думку, цей музей має стати відомим у цілому світі меморіалом жертв комунізму і всіх окупаційних режимів, які були на території України.

«Найголовніше, щоб цей меморіал як цілісний комплекс – і будівля, і прилегла територія – запрацював і був відомий не тільки в Україні, але й у цілому світі. Ми хочемо, щоб якомога скоріше була зроблена доступною вся комп’ютерна і електронна база про злочини, які творилися в цій катівні, щоб інформація про всіх загиблих, постраждалих, забитих і закатованих була відома і доступна з будь-якої точки Землі будь-якому досліднику без жодних обмежень, без жодних грифів секретності», — сказав лідер «Нашої України.

«Для нас принципова позиція залишається найважливішою: жоден злочин проти людини, проти людяності не має грифу секретності. Вони мають бути відомі», — наголосив Валентин Наливайченко.

Винники Plus  за матеріалами: www.zaxid.net

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *